Bruggy - Hostel Lybeer Bruges

About the place

Hostel
Výborně 8.5 star expand_more

HOSTEL LYBEER is by far your best choice for a hostel in Bruges! Staying at Hostel Lybeer gives you the full brugean experience of going back in time! Our lounge is your living room away from home, full of board games, candles, old-fashioned chandeliers, a piano, good music and (maybe most importantly) the best beers the world has to offer, all this set in the heart of Bruges.

Social and fun

- Bar set in a cosy lounge with some of the best beers of the world!
- Happy Hour every evening!
- Quiznight every Thursday evening (perfect way to meet people!!!)
- Beertastings onWednesday, Friday and Sunday (learn about the name, history and unique taste of our Belgian beers! Try out 6 different beers from all over our country)
- Boardgames
- Terrace with BBQ (bring your own meat and veggies!)

Prohlídky města
zdarma
Místní obyvatelé (ne hosté) mají povolený vstup Skvělé pro odpočinutí od města Bar(y)/hospod(y) na místě Prostor na grilování Venkovní plocha / terasa Společný prostor / pokoj Knihovna Stolní hry Hudební nástroje na místě Společenská místnost

Info & ceny

Okolí

HOSTEL LYBEER is perfectly located, only five minutes walking from the main square where dailyfree walking tours start, another ten minutes from the boat tours, and all the main attractions (Belfry, the Beguinage, church of Our Lady, the canals etc…). The supermarket is only one minute away to buy yummie food to cook in our kitchen. If you have a train or bus to catch, no worries, the train/bus station is only a ten minute walk away!

Languages spoken
Doklad potřebný při check-in pro hosty rezidenty: Pas | Řidičský průkaz | Vládou vydaný občanský průkaz
Zavazadla / úschovna
zdarma
Zavazadla v úschovně před check-inem
Important information

In times of uncertainty and your peace of mind, we recommend you select a flexible rate with free cancellation. If your plans change, you can always cancel free of charge until the cancellation expires.

Hodnota 8.3

Recenze jsou od opravdových hostů, kteří v hostelu pobývali.

Máte k dispozici VŠECHNY recenze: pozitivní i negativní, aby jste před rezervací byli plně informováni. Pokud jste byly ubytovaní v tomto hostelu a chcete odeslat recenzi, prosím přihlaste se do sekce "Můj účet".

Výborně

Pěkný hostel s kuchyní, která je pěkná. Na kolejích není žádný úložný prostor. Neexistují žádné bezpečné skříňky, což je škoda. Tento bod je opravdu potřeba zlepšit.

Maria
3.1
Pohodlná postel (i když jsme spali nahoře)

Celkově ne dobré. Špendlíkový pád byl špatný, velmi strmé schodiště, téměř nemožné se dostat nahoru s batohem. Museli jsme odejít brzy, ale nemohli jsme dostat kávu, protože vše bylo zamčené. Předchozí noc žádná káva ani mléko. Studené sprchy. Paní u předních dveří byla hrubá a plná výmluv. Bydleli jsme v mnoha hostelech a víme, jak to funguje. Co tento nepochopil, je, že když si vezmete batoh, jste unavení a zpocení, když tam dorazíte. Nechcete se hádat kvůli maličkostem, vše, co chcete, je horká sprcha a káva nebo čaj. A pohodlná postel. Cítili jsme, že z toho máme jen třetinu. Před rezervací jsme četli negativní komentáře, ale mysleli jsme si, že lidé jen sténají. Ukázalo se, že jsme měli poslouchat.